skrzynka przelotowa ze stali nierdzewnej

Skrzynki na listy przelotowe charakteryzują się przede wszystkim rozmiarami, które muszą być dostosowane do różnego rodzaju słupków ogrodzeniowych. Ten typ skrzynek jest doskonałym wyborem dla osób, które nie chcą nadmiernie ingerować w wygląd swojego ogrodzenia, ale istotna dla Nich jest estetyka i funkcjonalność . Dzięki temu rozwiązaniu zobaczymy na murze jedynie mały, gustownie wkomponowany panel zewnętrzny. Przelotowa skrzynka na listy nie tylko nie szpeci naszej posesji, ale jest atrakcyjnym wizualnie, drobnym elementem wzbogacającym wygląd ogrodzenia.

Wybrana przez nas skrzynka pocztowa przelotowa powinna być skonstruowana w sposób, który umożliwi swobodne zsuwanie się wrzuconej korespondencji oraz jej pojemność pozwoli na obsługę poczty o formacie przynajmniej A4.

Oferowane przez nas skrzynki przelotowe odznaczają się szeroką gamą kolorów i wzorów. Bez trudu znajdą Państwo model odpowiedni dla swojego ogrodzenia. Oferujemy skrzynki, których fronty wykonane są z blachy ocynkowanej elektrolitycznie, z powłoką proszkową w takich kolorach jak miedź antyczna, srebro antyczne czy czarny. Dobrym wyborem będzie też skrzynka na listy przelotowa z frontem ze stali nierdzewnej. Także i tutaj istnieje opcja różnych kolorów oraz dodatkowo wyjątkowa odporność na zmienne warunki atmosferyczne.